زندگی در زمین بعداز نابودی انسان

زندگی در زمین بعداز نابودی انسان
خرید
10,000 ریال

فرمت:Avi

قابل پخش بر روي کامپيوتر و دي وي دي پليرهاي خانگي

حجم :  2000 مگابايت
قيمت : 1000 تومان

مستند بی نظیر از  ادامه ی حیات کره ی زمین بعد از نابودی انسان
به استناد مطالب علمی زمین شناسان و زیست شناسان و …

آیا تا به حال اندیشیدید که بعد از نابودی نسل بشر چه اتفاقی‌ برای زمین می‌افتد؟ مستند‌های بسیاری در مورد حیات قبل از انسان‌ها ساخته شده است ولی‌ تا کنون هیچ تصویری از زندگی‌ بعد از انسانها به ذهن کسی‌ خطور نکرده. این مستند بسیار جذاب و استثنائی برای اولین بار سرنوشت  زمین را بعد از نابودی انسانها نشان میدهد. این فیلم دقیقا از لحظه‌ای شروع میشود که انسانها نابود شده اند و سرنوشت یک محیط مخصوص  یا شهر را آشکار می‌کند.
جلو‌های ویژهٔ این مستند همراه با مصاحبه‌های اختصاصی با متخصصین این مبحث و متخصصین رشته‌های گیاه شناسی‌،زیست شناسی‌،زمین شناسی‌ و باستان شناسی‌ سفری فراموش نشدنی‌ برای شما فراهم آورده اند. امیدوررم از این مستند زیبا لذت ببرید.
اسکرین شات هایی از این مستند را میتوانید در ادامه مطلب ببینید.
قسمت اول _جسد‌های به جا مانده :

چه اتفاقی‌ بعد از نابودی ما برای کرهٔ زمین می‌افتد؟ این داستان در مورد نابودی ما نیست بلکه در مورد سرنوشتی است که بعد از نابودی بشر برای زمین اتفاق می‌افتد.در این قسمت ما شاهد اتفاقاتی هستیم که برای اجساد باقی‌ ماندهٔ انسانها می‌افتد.اکثر اجساد به وسیلهٔ خاک دفن میشوند، مقداری از آنها به مومیایی تبدیل شده و تعدای نیز به خاطر دمای پایین یخ میزنند. ولی‌ آیا به راستی‌ تمام اثرات بشر نابود میشود؟ یا بعضی‌ از نشان‌های حیات بشری بجا می ماند؟ مانند مجسمهٔ آزادی یا برج‌های سر به فلک کشیده. این قیمت سفری است به آیندهٔ شهر‌های بزرگ دنیا و مکان هایئ که نشان دهنده ی تمدن آدمی‌ بعد از نابودی انسان‌ها می‌باشد.

قسمت دوم _شیوع :

در این قسمت شاهد جایگزینی حیوانات در میان شهر‌ها هستیم. خوک‌ها و خرگوش‌ها و حیوانات دیگر در میان ساختمان‌ها و خیابان‌ها پخش میشوند و رودخانهٔ شیکاکو طغیان می‌کند. این قسمت مرا به آیندهٔ شهرهای بزرگی‌ همچون شیکاگو، آتلانتا و لندن میبرد.
قسمت سوم _پایتخت تهدید:

طبیعت، کلان شهرهای بزرگ دنیا مانند واشنگتن و لوس آنجلس را تهدید می‌کند.در این قسمت شما شاهد سرنوشت مقبره‌ها و تشکیلات ساختمانی این شهر‌های بزرگ هستید که چگونه دستخوش بازی طبیعت میشوند و درخت‌های نخل که همه جا رشد بی‌ رویه داشته اند ظاهری جهنمی به شهر‌ها داده اند.

History Channel-Life after People

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر