نرم افزار Talk to Me

نرم افزار Talk to Me
خرید
8,000 ریال

قیمت 800 تومان


آموزش زبان به دو لهجه انگليسي و آمريکايي

اين نرم افزار دربرگیرنده روشی سريع و حتمي در يادگيري زبان از طريق تمرين گفتاري مي‌باشد. اين نرم‌افزار صداي شما را از طريق ميکروفون دريافت کرده، تلفظ شما را ارزيابي مي‌کند و با ابزارهاي موجود به شما کمک مي‌کند تا اشتباهات خود را تصحيح کرده و لهجه‌تان را کامل کنيد. در واقع با اين نرم‌افزار شما مي‌توانيد بدون کمک گرفتن از ماوس و صفحه کليد با کامپيوترتان صحبت کنيد.

يکی از مشکلاتی که زبان آموزها و حتی تحصیلکرده‌های زبان همیشه با آن روبرو بوده‌اند، تلفظ صحیح کلمات است و علت آن این است که این امکان را نداشته‌اند که تلفظ خود را با تلفظ یک انگلیسی‌زبان به صورت علمی مقایسه و تطبیق کنند.

ارزيابي تلفظ شما با تکنولوژي S.E.T.S. يا Spoken Error Tracking System صورت مي‌گيرد. اين تکنولوژي صداي شما را به صورت منحنيهاي صوتي درمي‌آورد تا اشتباهات تلفظي شما را دقيقاً شناسايي کرده و شما بتوانيد روي آنها کار کنيد.

Tell me moreاز ديگر ويژگيهاي اين سيستم، نمايش سه بعدي حرکات لب، زبان و دهان موقع اداي کلمات و اصوات است که شما با مشاهده دقيق آن مي‌توانيد صداها را درست ادا کنيد.

در اين نرم‌افزار با تماشاي فيلم‌هاي آموزشي درباره موضوعات روزمره، درک شنيداري شما بهبود يافته و با تمرينهاي سرگرم کننده نظير جاگذاري لغات، حل جداول و ... دايره لغات شما افزايش مي‌يابد. همچنين اين مجموعه شامل يک دوره آموزش گرامر از سطح مقدماتي تا پيشرفته به صورت متن، صوت و تصوير مي‌باشد.

 

 

 

 

 

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر